Atribuită Cumpărare directă

1 MECANICA TEORETICA. DINAMICA PUNCTULUI MATERIAL - 973-685-483-3 de Mihail Alexandrescu [Editura Matrixrom] (46683) 1 Proiectarea constructiilor. Proiect tehnic - model exemplificativ. Partea 1 - dimensionare elemente structurale beton armat - 9786062501303 de Cristian Olaru, Marius Dorin Lulea, Gheorghe Constantin Rusu (2015) [Editura Matrixrom] (251961) 1 Structuri de beton armat pentru cladiri etajate. Exemple de proiectare de T. Postelnicu (2007) [Editura Matrixrom] (75108) 1 Alimentari cu apa - 973-685-345-4 de O. Ianculescu [Editura Matrixrom] (44750) 1 Indrumator pentru proiectarea cladirilor cu acoperisuri de tip sarpanta din lemn - 978-606-25-0164-8 de Gabriel Iulian Mihai [Editura Matrixrom] (369532) 1 Proiectarea optima a structurilor de rezistenta - 9786062501488 de Gabriel Iulian Mihai (2015) [Editura Matrixrom] (251966) 1 CONSTRUCTII de Gabriela Proca [Editura Matrixrom] (44412) 1 Instalatii pentru constructii - 9786062503116 de George-Lucian Ionescu (2017) [Editura Matrixrom] (291015) 1 Beton precomprimat de Tudor Postelnicu [Editura Matrixrom] (44443) 1 Structuri metalice inalte de Dragos Voiculescu [Editura Matrixrom] (154036) 1 Aplicatii in analiza dinamica a structurilor si inginerie seismica - 9786062501624 de Mihail Ifrim, Al. Dobrescu [Editura Matrixrom] (315781) 1 NP 122-2010, NP 123-2010, NP 124-2010, NP 125-2010: Normative geotehnica si fundatii [Editura Matrixrom] (181072) 1 Mecanica. Statica si cinematica de Nicolaie Orasanu [Editura Matrixrom] (16

Număr anunț
DA28811946
Autoritate contractantă
Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192 RON
Valoare atribuită
1.192 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192 RON

din 1.192 RON estimat