Atribuită
Cumpărare directă
1 Understanding Digital Marketing 5th Edition - 9781789666014 de Damian Ryan (2020) [Editura Kogan Page] (411691) 1 Entrepreneurial Finance, Fourth Edition: Finance and Business Strategies for the Serious Entrepreneur - 9781260461442 de Steven Rogers (2020) [Editura McGraw-Hill Education] (411474) 1 Always Managing - 9780091958312 de Harry Redknapp (2014) [Editura Ebury Press] (238229) 1 Relationship Management and the Management of Projects - 9780415705127 de Hedley Smyth (2014) [Taylor & Francis] (236799) 1 Principles of Marketing - 9780230392700 de Gbadamosi Ayantunji (2013) [Palgrave Macmillan Higher Ed] (233425) 1 UEFA EURO 2020: The Official Book - 9781787394032 de Keir Radnedge (2021) [Welbeck Publishing Group] (406234) 1 UEFA EURO 2020: The Official Book - 9781787394032 de Keir Radnedge (2021) [Welbeck Publishing Group] (406234) 1 Sports Marketing - 9780415630474 de Larry DeGaris (2015) [Editura Taylor & Francis] (238025) 1 Market Management and Project Business Development - 9780415705097 de Hedley Smyth (2014) [Editura Taylor & Francis] (236798) 1 Research Methods in Sport Studies and Sport Management - 9780273736691 de Tony Veal (2014) [Editura Taylor & Francis] (236713)
- Număr anunț
- DA28719403
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.985 RON
- Valoare atribuită
- 1.985 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.