Atribuită Cumpărare directă

Pachet de carti necesare pentru Biblioteca Ilva Mica

Număr anunț
DA28695145
Autoritate contractantă
COMUNA ILVA MICA (CUI 4427030)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.972 RON
Valoare atribuită
1.972 RON
Data publicării
06.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.972 RON

din 1.972 RON estimat