Atribuită Cumpărare directă

Program de formare profesională cu tema: ” Codul administrativ” - desfășurat în perioada 30.09-03.10.2021 la Câmpulung Moldovenesc, Hotel Eden. Se eliberează certificat emis de Faxmedia Consulting - furnizor autorizat de formare profesională.

Număr anunț
DA28887661
Autoritate contractantă
Comuna Berceni (Primaria) (CUI 2845338)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI 15185560)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.600 RON
Valoare atribuită
13.600 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.600 RON

din 13.600 RON estimat