Atribuită Cumpărare directă

Proiectele de stemă se supun dezbaterii şi consultării locuitorilor, în vederea stabilirii celei mai reprezentative variante; b. Stabilirea variantei finale se face de către consiliul local, care va adopta în acest sens o hotărâre de însuşire; c. După însuşire, proiectul stemei se trimite Comisiei Județene de Heraldică, Genealogie şi Sigilografie (CJHGS), constituită pe lângă Instituția Prefectului; • Consiliere pentru parcurgerea corectă a procesului de consultare publică și pentru întocmirea HCL de însușire; • Refacerea proiectului de stemă în conformitate cu recomandările Comisiei Județene de Heraldică, Genealogie şi Sigilografie (dacă este cazul)

Număr anunț
DA28858099
Autoritate contractantă
COMUNA GRAJDURI (CUI 4540542)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI 15185560)
Cod CPV
79822500-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.600 RON
Valoare atribuită
8.600 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
28.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.600 RON

din 8.600 RON estimat