Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: ACADEMIA DE STIINTE AGRICOLE SI SILVICE GHEORGHE IONESCU SISESTI 2) Tip asigurare: SAFE TRAVEL 3) Date despre asigurare/acoperiri: GRUIANU CONSTANTIN, CNP: 1691015470038, Str. Barca, Nr. 4, Bl. M189, Sc. 1, Et. 7, Ap. 39, Sector 5, Bucuresti, Suma asigurata: 50.000 Euro. 4) Valabilitate: 30.09.2021 – 02.10.2021 5) Prima de asigurare: 55 RON 6) Conditii de plata: integral 1) Autoritate Contractanta: ACADEMIA DE STIINTE AGRICOLE SI SILVICE GHEORGHE IONESCU SISESTI 2) Tip asigurare: SAFE TRAVEL 3) Date despre asigurare/acoperiri: TABARA VALERIU, CNP: 1490701354787, Adresa: Pamfil Eduard , Nr. 5, 300708, Timisoara, Jud: Timis, Romania, Suma asigurata: 50.000 Euro. 4) Valabilitate: 30.09.2021 – 02.10.2021 5) Prima de asigurare: 110 RON 6) Conditii de plata: integral 7)Intermediar si comision daca este cazul: 119013344 – MARIA LUTESCU.

Număr anunț
DA28883379
Autoritate contractantă
Academia de Stiinte Agricole si Silvice "Gheorghe Ionescu-Sisesti (CUI 8313127)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165 RON
Valoare atribuită
165 RON
Data publicării
29.09.2021 00:00
Data finalizării
29.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

165 RON

din 165 RON estimat