Atribuită Cumpărare directă

Achizitie publica de servicii de asigurare CASCO pentru autoturismele Dacia Duster cu numerele de inmatriculare GR-04-XHG si GR-04-XHE, apartinand APIA-C.J. Giurgiu, pentru o periopada de 12 luni (04.10.2021-03.10.2022).

Număr anunț
DA28855503
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.496 RON
Valoare atribuită
5.496 RON
Data publicării
27.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.496 RON

din 5.496 RON estimat