Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Servicii de asigurări auto: asigurare obligatorie tip RCA - valabilitate12 luni şi asigurare facultativă tip CASCO - valabilitate 12 luni: pentru autovehiculul Buldoexcavator marca JCB, nr. de identificare: JCB23H54HM29999612, nr. înmatriculare Alba Iulia 465, potrivit Formularului dvs. de oferta tehnica si financiara, inregistrat la sediul Autoritatii Contractante sub nr. 20807/24.09.2021. Operatorii economici care se aflã în situații potential generatoare de conflict de interese in sensul art. 59-60 din Legea 98/2016, vor refuza prezenta achiziție directã. Persoanele cu functii de decizie din cadrul autoritatii contractante sunt publicate pe site-ul:www.cjalba.ro.
- Număr anunț
- DA28844337
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.125 RON
- Valoare atribuită
- 6.125 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.