Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare a imobilelelor (scolilor apartinatoare comunei Mugeni) Autoritate Contractanta: COMUNA MUGENI 2) Tip asigurare – FORTIUS F2567755-57-61-52-63-58-56-62-59-54-53-51-60 3) Date despre asigurare/acoperiri – 07.06.2021 4) Valabilitate: 11.06.2021-10.06.2021 5) Prima de asigurare – 765 RON 6) Conditii de plata - RATA 2 7)Intermediar si comision daca este cazul: - NU , comision 0%

Număr anunț
DA28698025
Autoritate contractantă
Comuna Mugeni (CUI 4368065)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66510000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
765 RON
Valoare atribuită
765 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
07.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

765 RON

din 765 RON estimat