Atribuită
Cumpărare directă
1. Plita electrica cu o placa cu diametrul de 185 mm, 220 V monofazic - o bucata, 2. Balanta electronica - o bucata. 3. Ceara de albine pura, albita x 8 kg, 4. Colofoniu - 5 kg. 5. Viziera binoculara - o bucata. 6. masca marime mica - 2 bucati, masca marime medie - 2 bucati. 7. filtru pentru gaz si vapori organci - 8 bucati. 8. Filtru pentru amoniac - 8 bucati. 9. Filtru universal - 8 bucati 10. Pereche manusi antiacid - antisolvent din neopren nerge - 8 perechi conform ofertei nr. 157/05.07.2021
- Număr anunț
- DA28876465
- Autoritate contractantă
- Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
- Furnizor / câștigător
- C.T.S. ROMÂNIA SRL (CUI 16809831)
- Cod CPV
- 39311000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.599 RON
- Valoare atribuită
- 5.599 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.