Atribuită Cumpărare directă

Aparat foto DSLR CANON EOS 2000D 24.1 MP, Wi-Fi, negru + Obiectiv 18-55mm IS SE

Număr anunț
DA28849999
Autoritate contractantă
COMUNA DRAJNA (CUI 2843973)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
38651000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.596 RON
Valoare atribuită
1.596 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.596 RON

din 1.596 RON estimat