Atribuită Cumpărare directă

Monitor LED TN LG 20MK400H, 19.5", HD, 60Hz, negru

Număr anunț
DA28849877
Autoritate contractantă
Colegiul National "Mihai Viteazul (CUI 4266286)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
33195100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.185 RON
Valoare atribuită
17.185 RON
Data publicării
24.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.185 RON

din 17.185 RON estimat