Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet echipament si accesorii pentru computer-anunt nr 18981/21.11.23

Număr anunț
DA34555508
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.415.963 RON
Data publicării
23.11.2023 11:23
Data finalizării
23.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.415.963 RON