Atribuită Cumpărare directă

Televizor LED Smart HISENSE 50A7100F, Ultra HD 4K, HDR, 126 cm Suport perete CINEMOUNT B60T, Reglabil, 32"-60", 60Kg, Inclinare 15°, Negru Garantie 2 ani pentru Televizor LED Smart HISENSE 50A7100F, Ultra HD 4K, HDR, 126 cm

Număr anunț
DA28776369
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DOBRA (CUI 29059677)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.902 RON
Valoare atribuită
10.902 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
17.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.902 RON

din 10.902 RON estimat