Atribuită
Cumpărare directă
HDDWDBEPK0010BK Hard Disk Drive portabil WD Elements SE WDBEPK0010BBK, 1TB, USB 3.0, negru - 2 buc - 199.02 tva inclus per bucata COD PRODUS: MOU910-004878 Mouse Wireless LOGITECH M220 Silent, 1000 dpi, negru - 1 buc - 76.56 tva inclus COD PRODUS: CSAARCTCMX4 Pasta termoconductoare ARCTIC MX-4, 4g - 2 buc - 55.99 tva inclus per bucata COD PRODUS: UPSPWUPLI080H1 Unitate UPS NJOY Horus Plus 800, 800VA, Schuko, AVR - 1 buc - 299.90 tva inclus COD PRODUS: TAS920009204 Kit tastatura si mouse Wireless LOGITECH MK470 Slim, USB, Layout US INT, negru grafit - 3 buc - 199.92 tva inclus per bucata COD PRODUS: TAS920-007931 Kit tastatura si mouse Wireless LOGITECH MK235, USB, negru - 2 buc - 107.27
- Număr anunț
- DA28734520
- Autoritate contractantă
- COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30232000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.429 RON
- Valoare atribuită
- 1.429 RON
- Data publicării
- 10.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.