Atribuită Cumpărare directă

Laptop ASUS X515JA-EJ1586T, Intel Core i3-1005G1 pana la 3.4GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 256GB, Intel UHD Graphics, Windows 10 Home, gri

Număr anunț
DA28728117
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE BIOLOGIE BUCURESTI (CUI 4183326)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.932 RON
Valoare atribuită
1.932 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.932 RON

din 1.932 RON estimat