Atribuită
Cumpărare directă
Adaptor USB Type C, OTG, USB Type-C plug - A socket HAMA 178258, negru, DVD-RW extern ASUS SDRW-08D2S-UBK, USB 2.0, negru, Laptop ASUS X515JA-BQ1488T, Intel Core i3-1005G1 pana la 3.4GHz, 15.6" Full HD, 8GB , SSD 256GB, Int, Multifunctional laser monocrom XEROX B215, A4, USB, Retea, Wi-Fi, Fax, DVD-R VERBATIM 43533, 16x, 4.7GB, 50buc
- Număr anunț
- DA28697673
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala, comuna Plopu (CUI 29049711)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.045 RON
- Valoare atribuită
- 5.045 RON
- Data publicării
- 06.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.