Atribuită
Cumpărare directă
Autoritatea contractanta Municipiul Onesti cu sediul in B-dul Oituz, nr. 17, jud. Bacău, Cod 601032, telefon 0234.324243, fax 0234.313911/0234312502, email: primarie@onesti.ro, achizitii@onesti.ro, cod fiscal 4353250, cont bancar RO82TREZ06224660220XXXXX, deschis la Trezoreria Oneşti, reprezentata legal prin P R I M A R– Victor Laurentiu Neghina, intenţionează să achizitioneze prin cumpărare directă produse constand in 1 buc bieleta pentru DACIA DUSTER cu numar de inmatriculare BC 07 JSP capacitate cilindrica 1461 cm3, putere 80KW, masa 1822 si 5 locuri. Achizitia se realizeaza în conformitate cu prevederile art. 7, din Legea 98/2016 - privind achiziţiile publice, cu modificarile si completarile ulterioare si Anexa la H.G. nr. 395/2016 pentru aprobarea Normelor metodologice de aplicare a prevederilor referitoare la atribuirea contractului de achiziţie publică/acordului - cadru din Legea nr. 98/2016 privind achiziţiile publice, cu modificarile si completarile ulterioare. Pretul include transportul la sediul beneficiarului si garantia acordata de producator. Dupa Deliberare, acceptul autoritatii contractante pe SEAP reprezinta COMANDA FERMA.
- Număr anunț
- DA28885096
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ONESTI (CUI 4353250)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283 RON
- Valoare atribuită
- 283 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.