Atribuită Cumpărare directă

Implementare sisteme de securitate conform analize de risc

Număr anunț
DA28673515
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Grigore Ghica Voievod (CUI 18238111)
Furnizor / câștigător
NETCOM ACTIV SRL (CUI 13151595)
Cod CPV
45312200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.714 RON
Valoare atribuită
27.714 RON
Data publicării
02.09.2021 00:00
Data finalizării
06.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.714 RON

din 27.714 RON estimat