Atribuită
Cumpărare directă
1. Registru evidență probe, 100 file, format X4, tipărit față verso, hârtie offset, copertă carton legătorie 1.5, îmbrăcate în imitație de piele 2 buc. x 63.03 lei 2. Caiet de lucru culoare, registru format A5, tipărit față verso, hârtie offset, copertă carton legătorie 1.5, îmbrăcate în imitație de piele 2 x 31.93 lei 3. Caiet de lucru clor, registru format A5, tipărit față verso, hârtie offset, copertă carton legătorie 1.5, îmbrăcate în imitație de piele 2 x 31.93 lei 4. Caiet de lucru turbiditate, registru format A5, tipărit față verso, hârtie offset, copertă carton legătorie 1.5, îmbrăcate în imitație de piele 2 x 31.93 lei 5. Caiet de lucru miros si gust, registru format A5, tipărit față verso, hârtie offset, copertă carton legătorie 1.5, îmbrăcate în imitație de piele 2x x 31.93 lei 6. Registru analize bacteriologice 100 file, format X4, tipărit față verso, hârtie offset, copertă carton legătorie 1.5, îmbrăcate în imitație de piele 1 buc. x 63.03 lei 7. Registru intrare/ iesire 100 file, format X4, tipărit față verso, hârtie offset, copertă carton legătorie 1.5, îmbrăcate în imitație de piele 5 buc. x 25.00 lei 8. Cub hartie alba 8,5 cm x 8,5 cm x 4.20 lei 9.Caiet evidenta apometre Carnet 50 seturi format A4, hartie autocopiativa alb-galben-roz-verde, inseriat, microperfor, coperta duplex 250g 50 buc x 24.79 lei
- Număr anunț
- DA28842161
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- VIGASO SRL (CUI 15353175)
- Cod CPV
- 22800000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.830 RON
- Valoare atribuită
- 1.830 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 28.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.