Atribuită
Cumpărare directă
PRODUS OFERTAT DCI FORMA FARMACEUTICA TVA % UM CANTITATE Pret unitar fara TVA ofertat Pret unitar cu TVA ofertat Valoare cu TVA ofertata Termen de valabilitate (BBD) ofertat Mometazona Atb 1 mg /G Crema x 15 g MOMETASONUM TUB CREMĂ x MINIM 15 g 9 TUB 5 2,00 2,18 10.90 30.05.2022 Vitalia Santaderm ung. Cu Sulf 10% x 30 ml UNGUENT CU SULF UNGUENT 19 TUB 20 6,90 7,52 150.42 31.01.2024 Drs Sampon Antiparazitar x 200 ml COMBINATII ŞAMPON ANTIPARA-ZITAR 19 FLACON 50 14,00 15,26 763.00 30.06.2023
- Număr anunț
- DA28667647
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 848 RON
- Valoare atribuită
- 848 RON
- Data publicării
- 01.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 01.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.