Atribuită
Cumpărare directă
VESTA MATLASATA TROOPER VERDE INSCRIPTIONATA =98 BUC PT SECTIA SPATII VERZI MARIMEA XS=3 BUC MARIMEA S=6 BUC MARIMEA M=9 BUC MARIMEA L=19 BUC MARIMEA XL= 29 BUC MARIMEA 2XL=13 BUC MARIMEA 3XL=17 BUC MARIMEA 4XL=2 BUC VESTA MATLASATA TROOPER VERDE NEINSCRIPTIONATA = 6BUC MARIMEA XS=1 BUC MARIMEA S=1 BUC MARIMEA M= 1 BUC MARIMEA L=2 BUC MARIMEA XL=1 BUC
- Număr anunț
- DA28723713
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.280 RON
- Valoare atribuită
- 7.280 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.