Atribuită Cumpărare directă

Bocanci protectie cu bombeu metalic = 237 buc pt sectia Spatii Verzi Marimea 35 = 2 buc Marimea 36 = 13 buc Marimea 37 = 24 buc Marimea 38 = 33 buc Marimea 39 = 20 buc Marimea 40 = 40 buc Marimea 41 = 42 buc Marimea 42 = 31 buc Marimea 43 = 18 buc Marimea 44 = 9 buc Marimea 45 = 4 buc Marimea 46 = 1 buc

Număr anunț
DA28720926
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.864 RON
Valoare atribuită
13.864 RON
Data publicării
09.09.2021 00:00
Data finalizării
10.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.864 RON

din 13.864 RON estimat