Atribuită
Cumpărare directă
BOCANCI PROTECTIE CU BOMBEU METALIC = 174 BUC PT SECTIA SALUBRIZARE CAI PUBLICE MARIMEA 36 = 19 BUC MARIMEA 37 = 23 BUC MARIMEA 38 = 24 BUC MARIMEA 39 16 BUC MARIMEA 40 = 22 BUC MARIMEA 41 = 25 BUC MARIMEA 42 = 15 BUC MARIMEA 43 = 21 BUC MARIMEA 44 = 6 BUC MARIMEA 45 = 2 BUC MARIMEA 46 = 1 BUC
- Număr anunț
- DA28720662
- Autoritate contractantă
- SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
- Furnizor / câștigător
- ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.179 RON
- Valoare atribuită
- 10.179 RON
- Data publicării
- 09.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.