Atribuită Cumpărare directă

FOCG Vadu lat 1000 buc., FOCG Giurgiu 5000 buc., protocol necropsie 4 buc., certificat îmbălsămare 400 buc., reg. laborator 5 buc

Număr anunț
DA28711339
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
TIPOGRAFIA KRONOS S.R.L. (CUI 19241700)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.339 RON
Valoare atribuită
6.339 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
09.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.339 RON

din 6.339 RON estimat