Atribuită Cumpărare directă

DRUM UNIT / tonere

Număr anunț
DA28850374
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
Furnizor / câștigător
C&T COMPUTERS S.R.L. (CUI 15210990)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.920 RON
Valoare atribuită
5.920 RON
Data publicării
25.09.2021 00:00
Data finalizării
27.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.920 RON

din 5.920 RON estimat