Atribuită
Cumpărare directă
Lucrarea va cuprinde: - Intocmirea buletinului de expertizare pe baza rezultatelor buletinelor de determinare si a analizei existentei, intensitatii si efectelor inregistrate asupra organismului penru solicitarea nervoasa: 4 categorii de personal x 2000 lei/categorie Cheltuielile de deplasare si de cazare ale expertilor (cca. 2 pers.) vor fi asigurate de catre beneficiar.
- Număr anunț
- DA28887082
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 71319000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.