Atribuită Cumpărare directă

-Determinări privind expunerea la agenți biologici și întocmirea buletinelor de determinare: 39 puncte de det x 350 lei/punct de det= 13650 LEI,Determinări privind expunerea la agenți chimici și întocmirea buletinelor de determinare:Toluen – 7 puncte de detx 180 lei/punct de det=1260 LEI, -Xilen – 4 puncte de dete x 180 lei/punct de det =720LEI, Hidrocarburi alifatice – 3 puncte de det x 180 lei/punct de det=540 LEI,-Oxizi de azot – 1 punct de det x 120 lei/punct de det=120LEI,-Alcool etilic – 2 puncte de det x 180=360 LEI, Acetonă – 1 punct de det x 180 lei/punct de det=180LEI,-Amoniac – 1 punct de det x 140 lei/punct de det=140LEI,-Metiletilcetonă - 1 punct de det x 180 lei/punct de det=180LEI,Ozon – 1 punct de detx 120 lei/punct de det=120LEI,Solvenți din substanțe DDD - 1 punct de det x 180 lei/punct de det=180LEI,Determinări privind expunerea la pulberi și întocmirea buletinelor de det: 6 puncte de det x 120 lei/punct de det=720LEI,Det privind expunerea la zgomot și întocmirea buletinelor de det: 2 puncte de det x 350 lei/punct de det=700LEI,-Determinări privind condițiile de iluminat și întocmirea buletinelor de det: 8 puncte de dex350lei=2800LEI, Det.privind cond. de microclimat și întocmirea buletinelor de det: 7 puncte de det x 350 lei/punct de det=2450LEI,Întocmirea buletinelor de expertizare pe baza rezultatelor buletinelor de det și a analizei existenței, intensității și efectelor înregistrate asupra organismului ptr suprasol nervoasa=6catpers.x2000lei=12000LEI.

Număr anunț
DA28819887
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
Cod CPV
71600000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.120 RON
Valoare atribuită
36.120 RON
Data publicării
22.09.2021 00:00
Data finalizării
23.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.120 RON

din 36.120 RON estimat