Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de măsurare a intensității câmpului electromagnetic, conform HG 520/2016, în vederea eliberării buletinului de determinare pentru birourile dotate cu echipamente de comunicare de la Aparatul propriu – sediul principal: B-dul Libertății, nr. 12 A, sector 5, București – 24 camere (începând cu data de 22.10.2021) Serviciu de măsurare a intensității câmpului electromagnetic, conform HG 520/2016, în vederea eliberării buletinului de determinare pentru birourile dotate cu echipamente de comunicare de la Aparatul propriu – sediul secundar: Str. Mendeleev, nr. 21-25, sector 1, București – 28 camere (începând cu data de 22.10.2021) Serviciu de măsurare a intensității câmpului electromagnetic, conform HG 520/2016, în vederea eliberării buletinului de determinare pentru autoturismul dotat cu echipament de comunicare de la sediul principal al Aparatului propriu, situat în B-dul Libertății, nr. 12 A, sector 5, București, marca Dacia Duster cu nr. de înmatriculare B44WRS/MAI40144 (începând cu data de 22.10.2021) Serviciu de măsurare a intensității câmpului electromagnetic, conform HG 520/2016, în vederea eliberării buletinului de determinare pentru autoturismul dotat cu echipament de comunicare de la sediul secundar al Aparatului propriu, situat în Str. Mendeleev, nr. 21-25, sector 1, București, marca Volkswagen Caravelle cu nr. de înmatriculare B03WRS/MAI50868 (începând cu data de 22.10.2021).Pers. de contact: Caloian Irina pentru sediul principal, telefon 0723.91.54.73
- Număr anunț
- DA28819625
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE (CUI 26288978)
- Furnizor / câștigător
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Pentru Protectia Muncii Alexandru Darabont (CUI 1558391)
- Cod CPV
- 90721600-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 22.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.