Atribuită Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER PANTUM M7300FDW incl. 3 BUC- TL-411X-B-6k / -garantie 24 luni sau 100.000 copii, care survine prima - include timbru verde m

Număr anunț
DA28811152
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.109 RON
Valoare atribuită
3.109 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.109 RON

din 3.109 RON estimat