Atribuită
Cumpărare directă
Laptop Acer Aspire 5 A515-55 (Procesor Intel® Core™ i5-1035G1 (6M Cache, up to 3.60 GHz), Ice Lake, 15.6" FHD, 8GB, 512GB SSD, Intel® UHD Graphics, UEFI Shell, Argintiu) + cadouri: Rucsac Laptop HAMA Cape Town II, 15.6" (Gri), Mouse pad AQIRYS Singularity Mini (Negru) si Mouse Logitech Optic Wireless B170 (Negru)
- Număr anunț
- DA28679657
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.462 RON
- Valoare atribuită
- 10.462 RON
- Data publicării
- 02.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 06.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.