Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CURATENIE 251,364,41

Număr anunț
DA28701304
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI (CUI 29261640)
Furnizor / câștigător
GABROS PROD SRL (CUI 25151912)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.448 RON
Valoare atribuită
5.448 RON
Data publicării
07.09.2021 00:00
Data finalizării
08.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.448 RON

din 5.448 RON estimat