Atribuită
Cumpărare directă
Fisa SSM 15 buc. Fisa SU 15 buc. Pix Pilot 5 buc. Rezerva pix Pilot 30 buc. Stampila P10 1 buc. Stampila P30 1 buc. Stampila R30 2 buc. Stampila P55 2 buc. Stampila P54 1 buc. Dosar 100 file 1 buc. Dosar 30 file 8 buc. Dosar 10 file 3 buc. Stilou Parker 1 buc. Converstor stilou 1 buc. Perforator 1 buc. File plastic 1 set Hartie copiator A3 1 top Tusiera stampila 10 buc. Tus stampila 5 buc. File plastic cristal 2 set Dosar plastic 25 buc. Hartie copiator A4 2 top Caiet A5 10 buc. USB 32GB 1 buc. Pix albastru 10 buc. Hartie ambalaj 10 coli Banda adeziva 2 role
- Număr anunț
- DA28875541
- Autoritate contractantă
- COMUNA OBARSIA DE CAMP (CUI 7643062)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.475 RON
- Valoare atribuită
- 1.475 RON
- Data publicării
- 28.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.