Atribuită
Cumpărare directă
Banda adeziva 48mm x 66 m transparenta 10 buc. x 3.53 Capse 24/6 Noki 6 cut. x 1.68 Capse 23/10 4 cut. x 4.20 Hartie copiator A4 65 top x 11.74 Capsator 3 buc. x 12.27 Capsator metal 2 buc. x 27.65 Agrafe birou mici color 10 cut. x 1.68 Pix cu mecanism albastru 10 buc. x 6.22 Pix cu mecanism simplu 10 buc. x 2.44 Post-it 75*75mm 13 buc. x 2.52 Post-it index 5 culori 3 buc. x 2.94 Marker set 6 culori 4 set x 19.75 Creion corector 4 buc. x 5.71 Suport plastic vertical 8 buc. x 13.53 Tavite documente 6 buc. x 8.32
- Număr anunț
- DA28845872
- Autoritate contractantă
- SECOM S.A. - DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 1605884)
- Furnizor / câștigător
- ARION SRL (CUI 1616816)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.322 RON
- Valoare atribuită
- 1.322 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.