Atribuită Cumpărare directă

Ecograf portabil Vscan Air 36 luni garantie

Număr anunț
DA28757859
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33112200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.380 RON
Valoare atribuită
44.380 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.380 RON

din 44.380 RON estimat