Atribuită
Cumpărare directă
COT WC BONOMINI, SIFON 11/4 + V*32/40 CR, SET SURUB HEX WC 06/80/10, RACORD FLEXIBIL APA 1/2*1/2 50cm TUCAI, ANCORA PT MONTAJ FERESTRE 10*182 ZA, SARMA ZINCATA 0.9, BURGHIU BETON 08*150*210 SDS PLUS, DIBLU 08*50 TRIDIR NYLON, SURUB PT PAL SI LEMN CAP INECAT 4.5*40 ZG PZ2
- Număr anunț
- DA28847025
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
- Furnizor / câștigător
- BIO-STAR S.R.L. (CUI 5099470)
- Cod CPV
- 44134000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448 RON
- Valoare atribuită
- 448 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.