Atribuită Cumpărare directă

Unitate optica Bluray Writer Asus TurboDrive BW-12D1S-U - fast 12X Blu-ray burner withM-DISC support for lifetime data backup and USB3.0(USB 3.1 Gen1) forWindows and Mac OS, 1* USB 2.0/USB 3.0; Adapter Power +5V ±5%, 2A

Număr anunț
DA28708945
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI 17042388)
Cod CPV
30216100-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.130 RON
Valoare atribuită
5.130 RON
Data publicării
08.09.2021 00:00
Data finalizării
13.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.130 RON

din 5.130 RON estimat