Atribuită Cumpărare directă

sistem fixare top hârtie, la ghilotină în fața cuțitului 14 mm (cod PC314735) pentru echipament Atlas

Număr anunț
DA28774260
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
QUANTUM PROTECT SRL (CUI 24173890)
Cod CPV
44530000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.964 RON
Valoare atribuită
16.964 RON
Data publicării
16.09.2021 00:00
Data finalizării
20.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.964 RON

din 16.964 RON estimat