Atribuită Cumpărare directă

Cartus toner RICOH SP377 *1, Cartus toner GESTETNER MP2550*4 ,Transfer belt RICOH AF MPC 3003*1 ,Cartus toner XEROX WC 5222 *2 buc,Cartus toner RICOH MPC 3003 K *1 buc, Cartus toner RICOH MP 2014* 2 buc, Cartus toner RICOH MPC 3003 M *1 buc

Număr anunț
DA28813206
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI 9091754)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.995 RON
Valoare atribuită
2.995 RON
Data publicării
21.09.2021 00:00
Data finalizării
22.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.995 RON

din 2.995 RON estimat