Atribuită
Cumpărare directă
PACHET RECHIZITE PRIMARIA ADUNATI GHIOZDAN MINNIE 29 GHIOZDAN MICKEY 42 MAPED TEMPERA12 ML 12CUL 71 SF PENAR ECHIPAT 2 EXT,31PCS 71 BIC ECO EVO CR.GRAFIT 650 10/S 71 CK/FP ACUARELE 12CUL27MM SEMIU 71 BIC RADIERA MINI FUN 71 MAPED RIGLA 30CM DUBLA GRADAT 71 CAIET TIP I A5 24 FILE CUTE A 145 CAIET CL A5 M 80F 5BUC/SET 71 CK BLOC DESENA4 16 FILE 120GSM 142 CK/FP PALETA PICTURA STANDARD 71 CK/FVPENSULE VF TESIT2/4/6/8/1 71 CK/FP PIX GEL 4BUC/SET DIV CUL 71 ETICHETE SCOLARE 40/SET XOXO F 71 CK/FP LIPICI COLOR GEL 10G 71 BICSTILEASY CLIC+6RZ+1MINI PIC 71 CAIET CL A5 D 80F 5BUC/SET 42 CK/FP CR COLORATE TR 12/S 71 KIN DINO/BEES ST12 CARIOCI LVB 71 SF ASCUTITOARE PL CAPAC 36B/S 2
- Număr anunț
- DA28887306
- Autoritate contractantă
- Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.766 RON
- Valoare atribuită
- 12.766 RON
- Data publicării
- 29.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.