Atribuită
Cumpărare directă
10g RIOAB UNT PORTIONAT 82%-2 BUC 125G DELICIOS CAPSUNI-96 BUC 1X30 OUA L TONELI -5 BUC 1KG DOROLACT CASCAVAL RUCAR -4BUC 2500G MC AMESTEC MEXICAN -9 BUC 2500G MC ARDEI GRAS FASII -2 BUC PIEPT PUI F PIELE AGRICOLA -10.586KG TACAM DE PUI PG CG TRANSAVIA -5.193KG 1KG FICAT PUI CG SEARA -10 BUC PULPE PUI CU SPATE 5KG CG TRANS-36.535KG PULPE PUI SUP `5KG CG TRANSAVIA-4.880KG MERE IDARED-21.89KG LAMAI-0.758KG PORTOCALE 3-4-33.57KG CEAPA GALBENA-9.99KG MORCOVI-9.975KG ARDEI CALIFORNIA ROSU-3.15KG VARZA ALBA-31.64KG 800G SULTAN PASTA TOMATE 24%-12 BUC 4100G FRAVIL GOGONELE INTREGI-2 BUC 4100G ALEX STAR CASTRAVETI 6-9CM-2 BUC 300G ARDELUL PATE PORC-4 BUC 1L UNISOL ULEI FL SOARELUI -2 BUC 1KG MARGARITAR ZAHAR-1BAX 500G BANEASA SPAGHETTI-10 BUC 5KG MC PENNE RIGATE-2 BUC 20G RIOBA MIERE SALCAM-1TIPLA(60 BUC) 1KG DERONI OREZ CAMOLINO-1BAX (6 BUC/ BAX ) 500G LION CEREALE-6BUC 270G CRENVURSTILA MUSTAR CREMA-2 BAX 1KG ENACHE MALAI-10BUC 65G 7 DAYS CROISSANT CACAO-3BAX (30 BUC / BAX) 36G EUGENIA BISC ORIGINAL -4 CUTII (24BUC/ SET) 50G JOE BIG NAPOLITANA-14 TIPLE(6 BUC / TIPLA) 50G TEDI BISCUITI CU UNT -84BUC 100G ROSTAR BISCUITI COCONITOS-16BUC
- Număr anunț
- DA28861076
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.556 RON
- Valoare atribuită
- 2.556 RON
- Data publicării
- 27.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.