Atribuită
Cumpărare directă
500G DELMA SANDVIS 130G DANONE NATURAL 3.5% 5KG SOLOMONESCU SMANTANA 30% 5KG SOLOM BR GR LAPTE VACA 27% 1KG AKADIA DB CREAM 2500G ARDO AMESTEC MEXICAN 2500G MC FASOLE VERDE F FINA CAMPIS SALAM VICTORIA GASTRO FOX CREMWURSTI PORC ANA&CORNEL CARNATI DE CURCAN 10KG PULPE DE PUI CU SPATE CG MERE IDARED P CEAPA GALBENA P MORCOVI P PASTARNAC VARZA ALBA P 185G FL TON BUCATI IN ULEI 1705G HAME TON MARUNTIT ULEI 1KG ARO ZAHAR PG PLASTIC 900G FL OREZ BOB ROTUND 1KG ARO FASOLE ALBA 250G VIVA CEREALE BALLS CACAO 1KG ARO BOIA DULCE 30G ROM BATON AUTENTIC 50G ARO CROISSANT CACAO 40G ARO NAPOLITANE CACAO
- Număr anunț
- DA28850402
- Autoritate contractantă
- PREVENTORIUL T.B.C.COPII DELENI (CUI 4701266)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.882 RON
- Valoare atribuită
- 2.882 RON
- Data publicării
- 25.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.