Atribuită
Cumpărare directă
10G RIOBA UNT PORTIONAT 82%-1buc 1.8l zuzu lapte integral 3.5%- 14BUC 280G BR TOPITA SMANTANA TRIUNGHIURI -12 BUC 2500G MC MAZARE FINA-8 BUC 2500G MC ARDEI GRAS FASII -1 BUC LAMAI -0.745KG USTUROI 250G-2 BUC CEAPA GALBENA-10.02KG 500G BANEASA SPAGHETTI -20 BUC 20G AROVIT GEM FRUCTE DE PADURE-2 TIPLE 29G KN PUNGA MAGICA PORC CU USTUROI-3 BUC 28G KN PUNGA MAGICA PUI CU USTUROI -2 BUC 50G SNICKERS FOLIE-10 BUC 50G JOE BIG NAPOLITANA -14BUC
- Număr anunț
- DA28846303
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775 RON
- Valoare atribuită
- 775 RON
- Data publicării
- 24.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.