Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE DIRECTA PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 330G PRODLACTA CHEFIR 3.3% 3+1 6*30 OUA L LA SOL TONELI 1000G MC PACHETELE PRIMAVARA TACAM DE PUI PG CG TRANSAVIA 10KG PULPE PUI SUP CU SPATE CG CEAFA PORC FARA OS CONGELATA 185G ARO TON MARUNTIT IN ULEI 2L MC ULEI FLOAREA SOARELUI 1KG CORONITA ZAHAR 15GX 50 BUC MIERE POLIF RIOBA S 120G KNORR CUB GAINA 6L 1KG SALROM SARE EXTRAFINA IODA 15G COSMIN SCORTISOARA MACINAT 1KG ENACHE MALAI DEGERMINAT 25ML COSELI ESENTA VANILIE 100G CROCO CRACKERS MIX 250G MADELEINES PRIMO CIOCOLAT 25G CROCO BISCUITI CR CACAO 100G SOPHIA NAPOLITANE COCOS 100G DR OETKER CACAO NEAGRA

Număr anunț
DA28837596
Autoritate contractantă
CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15897300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.292 RON
Valoare atribuită
4.292 RON
Data publicării
23.09.2021 00:00
Data finalizării
24.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.292 RON

din 4.292 RON estimat