Atribuită
Cumpărare directă
UNT, LINCO OKE LAPTE CONSUM, IAURT, SMANTANA, OUA, MOZZRELLA, BR TOP TRI TRIUNGHI, RARAUL BR BURDUF, TELEMEA VACA, SAL ICRE CRAP, SAL ICRE HERING, BROCCOLI, AMESTEC SUPA, CORDON BLEU DE PUI, INELE DE CEAPA, SUNCA PRAGA, SALAM TORINO, SPATA VITA DEZ, PULPE PUI SUP, PULPE PUI INF, PERE, TELINA, PORUMB DULCE, CIUPERCI TAIATE, PASTA TOMATE, MASLINE KALAMATA, PATE PASARE, ULEI FL SOARELUI, MIERE POLIFLORA, GEM CAPSUNI, MAGGI LEGUME, BAZA MANCARURI, RASNITA PIPER, RASNITA CHILI IUTE, FL BUSEURI CU GEM, BELIN CEAI DE MENTA, CEAI AFINE, APA CARBO TUSNAD
- Număr anunț
- DA28832418
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.976 RON
- Valoare atribuită
- 1.976 RON
- Data publicării
- 23.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.