Atribuită
Cumpărare directă
25G DANONE BISC-96 BUC 20 OUA COFRAG XL TONELI -5 BAX 20 OUA XL VANBET -4 TIPLE 280G HOCHLAND BR TOP TRI SUNCA-12BUC 2500G MC FASOLE VERDE TAIATA -8 BUC 2500G MC ARDEI GRAS FELII-1 BUC TACAM DE PUI PG CG-4.919KG PULPE PUI INF TV FRAGEDO-14.99KG MERE IDARED-19.70LEI LAMAI -0.990KG BANANE -24.530KG CEAPA GALBENA-15.47KG MORCOVI-9.98KG ROSII-11.66KG 1730G AMATA TON BUCATI ULEI -4BUC 800G SULTAN PASTA TOMATE-10BUC 4100G FRAVIL GOGONELE INTREGI-2 BUC 4100G ALEX STAR CASTRAVETI 6-9 CM -2 BUC 4.5KG DEFNE MASLINE -1 BUC 1L UNISOL ULEI FL SOARELUI-2 BUC 1KG MARGARITAR ZAHAR -2BUC 1KG DERONI OREZ BIOB MARE-6BUC 10KG ETHRAS FASOLE ALBA-1BUC 500G CHEERIOS CEREALE-6 BUC 270G CRENVURSTILA MUSTAR-2 BUC 1KG DOBROGEA FAINA-10KG 1KG ENACHE MALAI-10KG 43G BATON CIOCOLATA-3 TIPLE 50G TEDI BISCUITI -84 BUC 70G ROXY NAPOLITANA -4 TIPLE 100G CROCO BISCUITI PETIT-24
- Număr anunț
- DA28804116
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "DIMITRIE CANTEMIR (CUI 4243908)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.957 RON
- Valoare atribuită
- 1.957 RON
- Data publicării
- 20.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.