Atribuită
Cumpărare directă
PLST COS SCRUMIERA INOX,OTICOVOR DEZINFECTANT FAGURE,SCHINDER TEXMARKER,BANDA CORECTOARE BLISTER,SIGMA PIX GEL ALBASTRU,SEPARATOARE CARTON,ARO CUTII ARHIVARE ECO, CLIPBOARD DIVERSE CULORI,SIGMA BIBLIORAFT,W-UP FOLIE CRISTAL,SIGMA SUPORT VERTICA,PLASTIC,/ROSU,NEGRU,GRI,ALBASTRU,MAPA CARTON CU ELASTIC,W UP MAPA A4,MARKIN ETICHETE ADEZIVE,SIGMA PLIC B4 BURDUF,ETICHETE COLORATE 20COLI,ARO CAIET A4 D 60F,SIGMA CAIET SPIRA A4,3M NOTITE ADEZIVE GALB, ARO H COPI A4,UHU TAC FIX ALB,BANDA ADEZIVA,RIGLA PLASTIC 30CM,BURETIERA PLASTIC ROTUNDA,CRETA COLOR 100BC,SIGMA FOLIE LAMINATA A4,SIGMA CALCULATOR BIROU 10D,TIMBRU VERDE015RON,CP/PP CRETA COLORATA JUMBO,FLUID CORECTOR CU PENSULA,BIC GAL RADIERA
- Număr anunț
- DA28785130
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Nr.1 Vladesti (CUI 29355192)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.101 RON
- Valoare atribuită
- 1.101 RON
- Data publicării
- 17.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.