Atribuită
Cumpărare directă
KAISER AFUMAT 1 kg 1,5 / 1,338 / 1,338 / 1.338 kg 20.88 / 27.94 VASCAR PATE DE PUI 30G 30 5 / 1 / 1 / 1 27.31 / 27.31 252508 500G ALDIS SALAM SUNCA 1 4 / 4 / 4 16.95 / 67.8 not FSD 343726 900G INTEGRA CARNE TOCATA AMESTEC CONGELATA 1 14 / 14 / 14 15.18 / 212.52 not FSD 336854 ARDEI KAPIA ROSU 1 kg 7,17 / 7,17 / 7 kg 5.91 / 42.35 266962 ARO APA DE IZVOR CARBOGAZOASA 2L 6 3 / 3 / 3 5.28 / 15.84 82240 ARO CARTOFI CONGELATI 2500G ❄ 4 1 / 1 / 1 37.76 / 37.76 257020 ARO PUFULETI SARE 30G 7 16 / 16 / 16 2.43 / 38.88 not FSD 243088 ARO SALATA ICRE HERING 80G 4 25 / 25 / 25 3.82 / 95.5 not FSD 275027 ARO SPANAC TOCAT CONGELAT 1KG ❄ 1 6 / 6 / 6 5.38 / 32.28 763581 AROVIT GEM CAPSUNI 20G 40 5 / 5 / 5 14.4 / 72 412435 BANANE GRAD DE COACERE 3-4, 18.14 KG/BAX 1 kg 18,14 / 18,14 / 23 kg 4.12 / 74.74 351971 CARTOFI ALBI CALIBRUL 65+ 1 kg 75,6 / 75,6 / 80 kg 1.98 / 149.69 301365 CASTRAVETI FABIO 1 kg 5,8 / 5,8 / 6 kg 4.54 / 26.34 103815 CEAPA GALBENA 1 kg 14,985 / 14,985 / 18 kg 1.55 / 23.23 264395 COSELI ESENTA VANILIE 25ML 5 3 / 3 / 3 8.39 / 25.17 247949 CROCO CRACKERS CU SARE 100G 4 74 / 74 / 74 4.59 / 339.66 not FSD 375952 DANONE IAURT NATURAL 3.5%GRASIME 130G 1 100 / 100 / 100 0.9 / 90 14 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG 1 15 / 15 / 15 7.1 / 106.5 233834 DR OETKER GUSTIN AMIDON 1KG 1 4 / 4 / 4 9.88 / 39.52 188 FINE LIFE CARNATI CABANOS 1 kg 2,379 / 2,379 / 3 kg 20.04 / 47.68 not FSD 102929 FINE LIFE FUSILLI 400G 1 24 / 24 / 24 1.6 / 38.4 not FSD 409764 GASTRONOMETRO MICI BUCUR CONGELATI 1 kg 6,
- Număr anunț
- DA28769033
- Autoritate contractantă
- Centrul Rezidential pentru Persoane Varstnice – Pensionari (CUI 35107515)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.476 RON
- Valoare atribuită
- 4.476 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.