Atribuită
Cumpărare directă
RIOBA Z BR STICK,RIOBA Z CARTON CAFEA,MP100 FARFURII PLATE,PAHAR BICOLOR WENDING,OSCAR FARFURII PLATE,SET 3 LAVETE UMEDE PROF,TRICK DET UNIV SPRAY,CANA OPAL 150,RECIPIENT TR HRANA,MPRO IBRIC INOX,M PRO TOCATOR 2CM,ROSU/GALBEN/VERDE,ARO CADIX BOL UNIVERSAL,LINGURA SERVIRE AURORA,MASINA TOCAT CARNE,TIMBRU VERDE 23RON,BICK ROTUND STICK,ARO PIX RETRACT DIV CULO,SIGMA MARKER WHITEBOARD,W UP MARKER WHITE, ARO BIBLIORAFT A4,SIGMA BIBLIORAFT 7.5SIGMA WHITW A4,POLIETILENA, FILE ROTUND CLIP,HALAT UNICA FOLOSINTA
- Număr anunț
- DA28765669
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 39221100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.025 RON
- Valoare atribuită
- 3.025 RON
- Data publicării
- 15.09.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.09.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.