Atribuită Cumpărare directă

ACHET MATERIALE CURATENIE 1L MP GEL IGIENIZANT PT MAINI 12 BUC 500ML FL GEL IGIENIZANT 7.90 X 16 MP DISPENSER SAPUN 500ML 10 BUC 5L TORK SAPUN LICHID 8 BUC 2 ROLE 130M MP HARTIE IG 18 SET 4X250 ARO FOI PROSOP ARO 30 SACI MENAJ 35L ARO SACI MENAJ 60L 100 MANUSI AMBULEX LATEX M 2 SET 3 aro lavete bumbac 12 SET 500ML TRIUMF ARAGAZ 5 BUC 55G DOMESTOS OD TOALETA 10BUC 800ML FAIRY 12 BUC 5L SANYTOL DET DEZINF 4 BUC 300 TABLETE CLOR 3 BUC 1KG MP PASTILE PISOAR 2 BUC 750ML CIF 8 BUC 5L DOMESTOS 4 BUC 4L RIVEZ 3 BUC AGR SET CURATENIE 6 BUC ARO SET MOP 6 SET PLST PERIE ALBA WC CU SUPORT 1SET AGR SET SPALAT WC 9 SET

Număr anunț
DA28757203
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "O.GOGA" HUEDIN (CUI 4485588)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.406 RON
Valoare atribuită
2.406 RON
Data publicării
14.09.2021 00:00
Data finalizării
15.09.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.406 RON

din 2.406 RON estimat